Skuteczna nauka szwedzkiego – nasza metoda

W Dalarna wiemy, czym jest skuteczna nauka szwedzkiego. Szkoła języka szwedzkiego Dalarna to indywidualne kursy szwedzkiego z osobistym lektorem

Na czym polega skuteczna nauka szwedzkiego?

Nauka szwedzkiego przebiega w formie zajęć indywidualnych (możliwy jest też udział w parach) z dedykowanym lektorem, który staje się Twoim językowym mentorem. Zależy nam na przyjaznej atmosferze podczas zajęć. Obok relacji nauczyciel-uczeń staramy się zawsze wprowadzać relację koleżeńską.

Priorytety

Podczas zajęć skupiamy się głównie na rozwijaniu umiejętności mówienia oraz słuchania. Równocześnie staramy się, aby zajęcia były różnorodne. Będziemy Cię motywować do regularnej pracy własnej (gramatyka, ćwiczenia, czytanie czy oglądanie szwedzkich programów)

Elastyczny grafik

Możesz się uczyć w dni robocze w godzinach 9.00-21.00. To właśnie Ty decydujesz, kiedy chcesz zacząć i kiedy chcesz się spotykać z lektorem. ​ Ponieważ prowadzimy kursy indywidualne mamy możliwość dopasowania tempa i treści do Ciebie i Twoich potrzeb. Niektórzy potrzebują specyficznego słownictwa, które pomoże się przygotować do pracy medyka w Szwecji, inni potrzebują wsparcia w codziennej komunikacji. Przygotowujemy również do certyfikatów z języka szwedzkiego.

Materiały w cenie

Nie potrzebujesz kupować podręcznika czy innych materiałów. Dostęp do wszystkiego otrzymasz w cenie kursu na czas trwania zajęć. ​ Na zajęciach będziemy korzystać z różnych materiałów: podręczników i ćwiczeń, najróżniejszych programów telewizyjnych popularnych w Szwecji. Będziemy czytać artykuły prasowe, słuchać podcastów i audycji radiowych. Poznasz też popularne szwedzkie kanały na YouTube czy ciekawe blogi.

Rola metodyka, czyli jak dbamy o wysoki poziom kursów

Aby lekcje języka szwedzkiego były skuteczne, lektorzy powinni stale rozwijać swoje kompetencje. Pomagają im w tym metodycy. Ich rolą jest również dbanie o to, aby nasze materiały do nauki były zróżnicowane, interesujące i na bieżąco aktualizowane. Metodycy przygotowują też nasze autorskie pomoce dydaktyczne, takie jak m. in. opracowania materiałów wideo, podcastów i artykułów, które stanowią bazę dla zajęć.

Nie tylko język szwedzki!

Lekcje szwedzkiego w Dalarna opierają się o elementy kulturowe i różnic kulturowych. Pomożemy Ci zrozumieć szwedzkie społeczeństwo i przygotować się do wyjazdu do Szwecji. Będzie ci łatwiej awansować społecznie i nawiązać nowe kontakty.

Kursy języka szwedzkiego w Dalarna prowadzą pasjonaci

Pasjonaci języka i Szwecji, a także podróży, gotowania, literatury i wielu innych. Ponieważ solidnym filarem naszych kursów szwedzkiego jest nastawienie na rozmowę, ogrom różnych zainteresowań naszych lektorów na pewno pomoże Ci znaleźć wspólny z nimi temat, otworzyć się i zacząć swobodnie mówić po szwedzku. Dlatego warto nam zaufać!

Dodatkowo otrzymujesz dostęp do dużej ilości bezpłatnych materiałów do samodzielnej nauki.

Poznaj lektorów języka szwedzkiego!

Kto za tym wszystkim stoi?

Magdalena Szczepańska

Założycielka szkoły Trolltunga i współzałożycielka Dalarna

Michał Skrzypczak

ZARZĄDZANIE I KONTROLING. WSPÓŁZAŁOŻYCIEL

Aldona Hartwińska

WSPÓŁZAŁOŻYCIELKA oraz PR

Mateusz Turek

MARKETING I SOCIAL MEDIA
Scroll to Top