Język szwedzki online – jak wyglądają zajęcia?

Chcesz uczyć się szwedzkiego i szukasz odpowiedniego dla siebie kursu? Nie masz pewności co to tego, jak wygląda lekcja “przez komputer”? Jak wygląda język szwedzki online? Tu odpowiemy na najczęściej zadawane przez Was pytania.

Język szwedzki online – dlaczego warto? Świat gna do przodu tak szybko, że na wszystko mamy coraz mniej czasu. Szukamy dogodnych rozwiązań, które sprawią, że doba będzie o godzinę dłuższa. Zależy nam na komforcie i życiu bez stresu. Może trudno w to uwierzyć, ale zajęcia online są w stanie to umożliwić.

Lekcje online – jak wyglądają?

Lekcje w Dalarna realizowane są online za pomocą komunikatora internetowego, przede wszystkim Skype. Korzystamy z połączenia wideo, a jeżeli zajęcia tego wymagają, również udostępniamy ekran lub dźwięk z komputera lektora. Poza bezpośrednią interakcją uczeń może otrzymywać materiały do samodzielnej pracy oraz prezentacje, w zależności od kontekstu zajęć. Korzystamy również z dokumentów Google, aby obie strony na bieżąco mogły śledzić notatki oraz postępy nauki. To pełnoprawna lekcja z rzeczywistym (choć wirtualnym) kontaktem.

Ważna uwaga!

Warto pamiętać o tym, że zajęcia w Dalarna są dwutorowe: z jednej strony są to spotkania z lektorką online, a z drugiej jest to praca samodzielna. Na spotkaniach trenujemy przede wszystkim rozmowę, uczymy się wymowy, poznajemy brzmienie języka. Poza spotkaniami realizujemy wszystko to, co możemy zrobić samodzielnie – słuchamy, oglądamy i czytamy różne materiałów wskazane przez lektorkę, wykonujemy ćwiczenia gramatyczne.

Język szwedzki online to oszczędność czasu

To najważniejszy argument, który przemawia za nauką online. Decydując się na kurs wirtualny nie tracisz czasu na dojazdy, nie musisz przekładać zajęć, kiedy jesteś na wyjeździe czy na wakacjach. Żeby zajęcia się odbyły wystarczy połączenie z Internetem.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz też wiele dodatkowych materiałów do nauki, bezpłatnych e-booków czy porad, z których możesz korzystać do woli!

Język szwedzki online to bardziej ekologiczne rozwiązanie!

Koniec z drukowaniem wszystkiego i noszeniem miliona kserokopii. Wszystkie ćwiczenia będziesz mieć dostępne online, więc to Ty decydujesz co możesz wydrukować. W Dalarna nawet ćwiczenia gramatyczne i quizy można rozwiązywać online.

Język szwedzki online

Ponadto – realne oszczędności!

Przy zapisie na kurs języka szwedzkiego w Dalarna otrzymujesz materiały do nauki w cenie Nie potrzebujesz kupować podręcznika czy innych, dodatkowych materiałów. Dostęp do wszystkiego otrzymasz w cenie kursu na czas trwania zajęć. Nie musisz biegać po punktach xero, czy marnować tuszu w drukarce. ​Ponadto masz możliwość stałego kontaktu ze swoim lektorem – czy to poprzez e-mail lub messenger. Dodatkowo mamy platformę do komunikacji z lektorami i innymi pasjonatami języka szwedzkiego w postaci grupy na Facebooku – Język szwedzki.

Zobacz, na czym polega nasza metoda i dlaczego jest skuteczna?

Na koniec – oglądaj nasze filmy do samodzielnej nauki

Jesteśmy jedyną szkołą języka szwedzkiego, która oferuje język szwedzki online w pełnej krasie, również pod postacią kanału na YouTube, gdzie można znaleźć mnóstwo przydatnej wiedzy. Staramy się mocno rozbudowywać naszą serię “Rozmówki szwedzkie“, które będą przydatne podczas wyjazdów na Północ!

Zatem, jak w praktyce to wygląda? Zobacz lekcję pokazową. Jeśli chcesz obejrzeć całą lekcję, wypełnij ten formularz.