Anatomia człowieka po szwedzku (bezpłatny e-book)

Jeśli interesuje Cię anatomia człowieka po szwedzku – jesteś we właściwym miejscu. To już drugi bezpłatny e-book z serii Szwedzki w Opiece Zdrowotnej.

Nasze materiały powstają przede wszystkim z myślą o osobach, które pracują w szwedzkim systemie opieki zdrowotnej. Są przeznaczone też dla tych, którzy planują podjęcie takiej pracy, współpracują z zawodami medycznymi. A może interesujesz się  tematem zdrowia w kontekście nauki języka szwedzkiego? Tworzymy bezpłatne materiały do samodzielnej nauki, a także oferujemy kursy skupiające się właśnie na szwedzkim systemie opieki zdrowotnej.

Anatomia człowieka po szwedzku – dla kogo jest ten e-book?

Dla każdego, kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę o specjalistyczne słownictwo. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że e-book zawiera też słownictwo, które przyda się w codziennych sytuacjach życiowych, jest więc świetnym materiałem dla uczących się języka szwedzkiego. Co znajdziesz w środku?

  • Słownik obrazkowy: części ciała, narządy wewnętrzne człowieka, szkielet, zmysły
  • Słowniczek z mnóstwem przydatnych i specjalistycznych słówek

Pobierz bezpłatnego e-booka “Anatomia człowieka po szwedzku

Dołącz do grupy Szwedzki w Opiece Zdrowotnej

Nasza grupa powstała na Facebooku. Chcemy, aby grupa była solidnym wsparciem dla uczących się języka szwedzkiego lub szlifujących umiejętności językowe w zakresie szwedzkiego związanego ze zdrowiem i tematach pokrewnych. Docelowo grupa stanowi również forum wymiany doświadczeń zawodowych. Jest źródłem rzetelnych informacji weryfikowanych przez kompetentnych administratorów.

 

Dodaj komentarz