Ania Mroczek

Lektorka i metodyczka

Dlaczego Szwecja?

Będąc w klasie maturalnej zdecydowałam się na zimowy rejs żaglowcem przez Bałtyk. Dotarłam do Karlskrony i tam poznałam szwedzkich skautów, których niezrozumiałe wówczas dialogi od razu wpadły mi w ucho. Po powrocie momentalnie zdecydowałam, jakie studia chcę podjąć. Poza tym, jestem zakochana w szwedzkiej Laponii, a widok tańczącej nad moją głową zorzy polarnej, pozostanie w mojej głowie na długo!

W wolnym czasie lubię…

… robić bardzo dużo rzeczy! Gotowanie, czytanie i pisanie artykułów to czynności, które bardzo mnie relaksują. Uwielbiam też bycie w drodze, a budzenie się w namiocie zwiastuje zazwyczaj udany dzień.

Oprócz tego interesuje mnie ogólnie język, jego rola i funkcje, jakie pełni w naszym życiu oraz to, jak za jego pomocą możemy ukazywać rzeczywistość. W czasie studiów logopedycznych zainteresowała mnie również neurodydaktyka oraz dwujęzyczność.

W języku szwedzkim lubię najbardziej…

…jego melodyjne brzmienie.

Ania współtworzy nasze szkolne konto na Instagramie

Na moich kursach… 

…stawiam na praktyczne i przede wszystkim indywidualne podejście, dlatego kurs dostosuję do Twoich aktualnych potrzeb oraz zainteresowań. Na zajęciach oprócz ze wspólnie wybranego z kursantem podręcznika, korzystam również z samodzielnie przygotowanych materiałów. W czasie trwania całego kursu stawiam na ćwiczenie komunikacji werbalnej oraz przełamywanie bariery przed mówieniem.

Edukacja 

  • Filologia szwedzka na Uniwersytecie Jagiellońskim – I stopień
  • Logopedia na Uniwersytecie Jagiellońskim – II stopień

Anię możesz znaleźć też na jej koncie instagramowym!

Udostepnij na:

Nasi lektorzy

Scroll to Top