Diana Hibner

Lektorka i metodyczka

Dlaczego Szwecja?

Miałam szczęście urodzić się i wychować w tym uroczym kraju. Ukończyłam w Sztokholmie szkołę podstawową i średnią oraz zrobiłam kilka kursów pedagogicznych. W pewnym momencie zapragnęłam zmiany i postanowiłam przyjechać do Polski na studia. Planowałam wrócić po ukończeniu studiów, jednak dostałam ciekawą ofertę pracy ze szwedzkim i zostałam. Szwecję traktuję jak mój drugi dom i kocham tam wracać, kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja.

W wolnym czasie lubię…. 

Zwiedzać świat, poznawać nowe kultury i dobry teatr. Interesuje się również neurofitnessem, zdrowym stylem życia oraz alternatywną medycyną.

Kocham góry, morze, dziką przyrodę i podróże. Zarówno te bliskie i dalekie. Lubię też poznawać nowych, ciekawych ludzi. Uważam, że każda istota jest wyjątkowa, fascynująca i jedyna w swoim rodzaju.

Jestem miłośniczką dobrej kawy i strasznym łakomczuchem na słodycze.

W języku szwedzkim lubię najbardziej… 

Wszystko. Jest konkretny, melodyjny i oryginalny.

Na moich kursach…

Nie ma czasu na nudę! Stawiam przede wszystkim na komunikację i poprawną wymowę. Podchodzę do każdego ucznia indywidualnie i dobieram materiały pod kątem Twojego poziomu i zainteresowań.

Mam ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka szwedzkiego, zarówno indywidualnie, jak i w grupach małych i dużych; szkolenia firmowe, nauka dzieci i młodzieży etc.

Uważam, że każdego języka można się łatwo nauczyć, trzeba tylko chcieć!

Edukacja

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Łódzkim.

Udostepnij na:

Nasi lektorzy

Scroll to Top